Základní údaje o prodávajícím

Provozovatelem online obchodu www.bikerespect.com je Tomáš Červenka

Sídlo firmy:

Souhrady 69

Fryšták 763 16

Provozovatel není plátce DPH.

Kontaktní údaje:

 Tel.: +420 774 003 133

 Email: cyklotrialtomas@seznam.cz

 Obchodní údaje:

 IČO: 75696088

 DIČ: CZ 8405014123

 

Objednávka zboží


Každá objednávka na bikerespect.com je považována za závaznou a podáním objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami, kupní smlouva vzniká převzetím a uhrazením objednaného zboží. Vyplněním registračního formuláře dává kupující souhlas prodávajícímu k shromažďování a archivování osobních údajů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online , v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Veškerá osobní data, která uvedete do objednávky slouží jen pro správné doručení objednaného zboží. Podle zákona o ochraně osobních dat s nimi není a nebude nakládáno jiným způsobem a nebudou poskytnuta třetí osobě. 


ZÁRUKA
Na veškeré zboží je záruka 24 měsíců (pokud není uvedeno jinak). 


CENY:
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Cena, která je uvedena je cenou konečnou, tzn.: tuto cenu (+poštovné, podle způsobu platby) zaplatíte při převzetí zboží na Vaší dodací adrese, kterou uvedete v objednávce. 


MOŽNOSTI PLATBY

  • Dobírka
    Vybrané zboží Vám zašleme na dobírku - zboží tedy zaplatíte při převzetí zboží. K zásilce bude samozřejmě přiložen odpovídající daňový doklad s rozpisem DPH. Peníze zaplatíte při převzetí zboží.
  • Platba hotově  - při osobním převzetí.

 DOPRAVA ZBOŽÍ -

  • Česká pošta - Balík do ruky  - cena 150 Kč
    Doručení do 24 - 48 hodin. Zboží je důkladně zabaleno, pojištěné proti poškození.
    V případě, že by Vás Česká pošta v tento den nezastihla na Vaší adrese, nechá Vám ve schránce oznámení o uložení zásilky na Vaší poště s odpovídajícím PSČ. Zboží si můžete převzít na Vaší poště ještě ten den večer nebo v průběhu následujících šesti dnů, kde bude uložena zásilka na Vaše jméno. V případě, že Česká pošta v námi avizovaný den nedodá zboží na Vaši adresu a nenechá ani oznámení o uložení zásilky ve Vaší schránce, neváhejte nás kontaktovat na 774003133, popř. se informovat přímo na Vaší poště (je např. možné, že se Česká pošta nedostala k Vám do schránky apod.).
  • Zásilkovna - u menších věcí lze poslat přes zásilkovnu. Pokud máte o tento druh poslání zájem, kontaktujte nás telefonicky či meilem. Cena je 80.- při platbě předem a 100.- platba při převzetí.


ZÁRUČNÍ PODMÍNKY
Všechno prodávané zboží je v originálním balení s plnou zárukou, vztahují se na něj záruční podmínky v plném znění. 


Reklamaci zboží uplatňujete přímo u nás, a to buď osobně nebo zasláním případného reklamovaného výrobku v doporučeném dopisu spolu s kopií faktury a popisem závady na naši adresu. Oprávněné reklamace řešíme dohodou, okamžitou výměnou za nový kus bez jakéhokoliv prodlení. V případě dalších dotazů nám zavolejte nebo napište email. 


STORNA OBJEDNÁVEK
Vaši objednávku můžete stornovat do dvou hodin od vytvoření objednávky emailem na naši adresu cyklotrialtomas@seznam.cz .V případě nedodržení např. termínu dodání z naší strany, o kterém Vás např. v případě nečekaného nedostatku Vámi objednaného zboží na skladě budeme informovat, máte právo na stornování objednávky. 


14-ti DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ 
Při tzv. fyzicky bezkontaktním způsobu dodání se řídíme zákonem 367/2000 Sb., dáváme 14tidenní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti. V jednotlivých případech se budeme řídit ustanovením tohoto zákona. 

Pokud nebudete spokojeni s doručeným zbožím, můžete jej do 14 dnů od obdržení vrátit v neporušeném obalu, originálně zabalené a v kompletním balení, tak jak jste jej převzali, zpět na naši adresu (je třeba přiložit též daňový doklad zaslaný společně se zbožím, popř. jeho kopii). Po obdržení vráceného zboží Vám bude obratem zaslána zpět částka odpovídající prodejní ceně zboží snížená o naše náklady na expedici a manipulaci na Váš účet, jehož číslo uveďte v průvodním dopise. 


NA ZÁVĚR
Všechno námi prodávané zboží je určeno pro český trh a splňuje všechny předepsané normy. Po odeslání objednávky se stává objednávka závaznou, pokud ji do dvou hodin od objednání nestornujete. Za správný obsah zásilky ručíme vrácením zaplacené částky v plné výši!